Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.07.2017 22:14:20 

JK DENI Laziště

 
OBČANSKÉ SDRUŽENÍ JK-DENI


HISTORIE NAŠEHO JEZDECKÉHO KLUBU

   
Občanské sdružení JK-DENI bylo založeno 3.7.2009, kdy vzrostl zájem o ježdění na koni a naše členská základna se začala postupně rozšiřovat. Dnes máme okolo 16 aktivních členů.

    Na podzim roku 2009 jsme se vydali na první hobby závody do Štětic, kde se náš klub velmi pěkně uvedl. Ze závodů jsme si odvezli celkem 3 umístění - Deniska na Zuzance byla 3. v drezurní úloze pro děti, Radka vyhrála na Liberovi drezurní úlohu Z1 a Sára se umístila s Liberem na 5.místě v parkuru do 60 cm.

Rok 2010

    V květnu 2010 Radka a Jarka úspěšně složily zkoušky ZZVJ, tím získaly jezdeckou licenci a od příštího roku se budou  moci zúčastňovat s našimi koňmi oficiálních závodů.

    5.7.2010 jsme znovu vyrazili na hobby závody do Štětic, jeli 4 koně - Libero, Merlin, Mellisa a Zuzanka a jezdci - Deniska, Míša, Lucka, Sára a Radka. Deniska si na Zuzance obhájila krásné 3. místo v drezuře pro děti, Sára s Melliskou byla pátá v drezurní úloze pro dospělé, Lucka s Liberem získala 4. místo v drezurní úloze Z1 a Radka v té samé úloze také s Liberem 2. místo (na 1. místě byla mistryně v drezuře dětí). V parkuru se umístila na 4. místě Sára na Merlinovi v parkuru do 60 cm.

    Nyní opět trénujeme na podzimní hobby závody, abychom udrželi dobré jméno našeho klubu.
 


 
Předsedkyně
EVA Muziková
(*
9.3.1976)
 
 
 
 


 
Místopředsedkyně
RADKA Straková
(* 2.10.1985)
 
 
Radku jsem prvně poznala v jejích 10 letech, kdy začala docházet do jezdeckého klubu, kde jsem pracovala. V současné době je to jezdkyně s nejdelšími jezdeckými zkušenostmi. Radka  má vrozený talent a cit pro koně. Její  lehký sed a jemná, ale živá ruka umožňuje využití k výcviku koní. Pomáhá s obsedáním a přiježďováním našich koní. Radka úspěšně složila jezdeckou licenci a bude naše koně reprezentovat na závodech.
 


 
Pokladník
JAROSLAVA Malá
 
 
 
 


TOPlist