Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 24.07.2017 22:14:20 

JK DENI Laziště

Současní

Koně v naší stáji

 
 
CAREN
ČT, klisna, * 19.6.2002, původ (klikni)

 
 
 
Caren je u nás od února roku 2007. Po vzájemné dohodě s bývalým majitelem jsem se rozhodla Caren koupit a od roku 2008 jsem její majitelkou. Caren je velmi dominantní klisna, přesto k lidem hodná, vstřícná a pod sedlem vyrovnaná, pohodlná a ochotná spolupracovat. Dnes je učitelkou našim začínajícím, ale i pokročilým jezdcům.
 
V květnu 2011 se jí narodil hřebeček po Quick Lauro Z. Nyní je připuštěna hřebcem Crux.
 


 

LIBERO
ČT, valach, * 15.8. 2003, původ (klikni)
 
 
 
Libero (Libík) k nám přišel 1.7.2009. Se svou bývalou majitelkou se věnoval drezurnímu a skokovému ježdění. Má velké sportovní vlohy, ale bohužel ze zdravotních důvodů se nemůže využívat k vyššímu sportu. Libík je výborně přiježděný, proto slouží k výcviku jezdců. Je moc hodný, milý a trpělivý, ve stádě je to velký průbojník.
 


 
MERLIN - NA PRODEJ!!!
ČT, valach, * 26.5.2000, původ (klikni)
 
 

Merlin k nám přijel až z Frýdku-Místku. Se svou bývalou majitelkou se věnoval parkuru až do stupně S. Díky svým zkušenostem je to velmi dobrý učitel pro naše jezdce. Pod sedlem je ochotný, ale občas se i rád proběhne. Merlin je náš nejlepší sportovní kůň. Není soutěž, kde by se neumístil na prvních příčkách.MELLISA
Hafling, klisna, * 27.3.2007, původ (klikni)

   

Melliska je krásná kobylka haflinga s vynikajícím původem. Melliska je pod sedlem velice šikovná a učenlivá, i když občas trošku tvrdohlavá.
Mellisce se po připuštění hřebcem Andiamo narodila 16.4.2013 překrásná, zdravá klisnička! smiley
 


 
ZUZANKA
ČSP, klisna, * 5.2. 2001, info

   
 
Zuzanka je ponička mé dcery Denisky, dostala jí ke svým prvním narozeninám. Zuzanku obsedla a přejezdila Radka. Má užasnou povahu, je nekonfliktní, hodná, ochotná pracovat. Ve stádě se vždy ujme nového koně, kterému nikdy neublíží. Naopak velké koně jí odhánějí od krmení. Má jednu zvláštnost, a to, že "zbaští" opravdu vše, co jí přijde do cesty :).
 


 
CORTEZ LAURO Q - NA PRODEJ!!!
ČT, valach, * 31.5.2011
 
 
 
Cortézovi je teď jeden a půl roku. Je to kůň s vynikající povahou a po svém otci Quick Lauro Z zdědil ohromný skokový talent!


 

 

POLY - NA PRODEJ!!!
klisna, *9.6.2007
 
Poly je krásná, velmi temperamentní kobylka, abychom její temperament trochu sklidnili, připustily jsme ji hřebcem Trawel Rum Punch a v roce 2012 se jí narodila překrásná klisnička Princesse Praline (Pralinka). Poly je výborná skokanka a mezi její největší dosavadní úspěch patří 1.místo v pony dostihu, kde vyhrála o několik koňských délek!


 

PEDRO - NA PRODEJ!!!
WPB, valach, *12.4.2009
 
 

Poly a Pedro pochází od stejné majitelky Lucie Krahulcové Hřebejkové a mají i stejnou maminku. Pedro teprve s výcvikem začíná, ale je velmi šikovný a učenlivý. 

 

PRINCESSE PRALINE - NA PRODEJ!!!

 WPB, klisna, * 14.7.2012

  

CONSTANCE DE LA BRYERE

CS, klisna, * 16.5.2013

  

MANDIAMA

hafling, klisna, * 16.4.2013

  

TOPlist